این رویداد خاتمه یافته است و اطلاعات موجود در این سایت صرفا جنبه آرشیو دارد

برنده اولین دوره جایزه دکتر برنجکوب


ارسال شده در تاریخ :
برنده اولین دوره جایزه دکتر برنجکوب

شرکت ایده‌پژوهان اسپادانا با مدیریت عاملی آقای دکتر مجتبی مهدوی عضو هیات علمی دانشکده مهندسی کامپیوتر دانشگاه اصفهان به عنوان برنده اولین دوره جایزه دکتر برنجکوب اعلام شد.


مراسم اعطای جایزه دکتر مهدی برنجکوب عصر پنجشنبه همزمان با اختتامیه هجدهمین کنفرانس بینالمللی انجمن رمز ایران در دانشگاه اصفهان برگزار و شرکت " ایدهپژوهان اسپادانا به مدیریت دکتر مجتبی مهدوی عضو هیات علمی دانشکده مهندسی کامپیوتر دانشگاه اصفهان، به عنوان واحد فناور برتر در زمینه امنیت فضای تبادل اطلاعات معرفی و  موفق به دریافت این جایزه شد.

شایان ذکر است، تندیس مخصوص به همراه مبلغ ۵۰ میلیون تومان از طرف شرکت مهندسی پیامپرداز و ۳۰۰ میلیون تومان وام از طرف صندوق پژوهش و نوآوری شهرک علمی تحقیقاتی توسط آقایان دکتر طالبی رئیس دانشگاه اصفهان، دکتر ابطحی رئیس دانشگاه صنعتی اصفهان و دکتر دخیلعلیان معاون شهرک علمی تحقیقاتی به آقای دکتر مهدوی تقدیم شد.

 
دکتر سیدمحمد دخیلعلیان مسوول اجرایی رویداد جایزه دکتر مهدی برنجکوب در این مراسم گفت: این جایزه با هدف گرامیداشت یاد مرحوم دکتر برنجکوب که عضو موسس و موثر انجمن رمز ایران و پاسداشت خدمات ارزنده او در زمینه امنیت فضای تبادل اطلاعات (افتا) به شرکت فناور برتر اعطا شد.
 
وی در ادامه افزود:  پس از فراخوان اعلام شده برای این رویداد، ۶ شرکت فناور واجد شرایط شدند که پس از مصاحبه حضوری و غیر حضوری و داوری صورت گرفته سه شرکت به مرحله نهایی رسیدند که در نهایت ،شرکت ایدهپژوهان اسپادانا موفق به دریافت این جایزه شد.
 
وی معیارهای ارزیابی در این رویداد را نوآوری محصول، تحقیق و توسعه، سیستمها، ساختار مدیریتی و مدل کسبوکار عنوان و اضافه کرد: رویداد سالانه اعطای "جایزه فناوری مرحوم دکتر مهدی برنجکوب در صنعت افتا" به ابتکار چند نهاد از جمله شهرک علمی و تحقیقاتی استان، دانشگاه صنعتی اصفهان و انجمن رمز ایران و همچنین خانواده او و شرکت پایهگذاری شده توسط مرحوم برنجکوب، برگزار می شود.
 
معاون توسعه فناوری شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان خاطرنشان کرد: در این رویداد، دستاوردهای نوآورانه تیم‌ها و شرکت‌های نوپای فناور(استارتاپ) در بخش افتا ارزیابی و به شرکت برگزیده جایزه نقدی و تسهیلات صندوق پژوهش و فناوری اعطا می شود.
 
وی گسترش فعالیت تیم‌های فناور و شرکت‌های نوپا در صنعت افتا، تقویت روحیه کارآفرینی و تشویق دانشگاه‌ها به پژوهش‌های کاربردی قابل استفاده، تولید محصولات و خدمات نوآورانه در صنعت افتا و حرکت به سمت خودکفایی و صادرات در صنعت یاد شده  را از اهداف مهم این رویداد عنوان کرد.
 
دکتر مجتبی مهدوی پس از دریافت این جایزه ابراز داشت:  دکتر برنجکوب انسانی به معنای درست کلمه فرهیخته بودند که شاگردی ایشان به عنوان دانشجو و همکارشان برای من همیشه یک افتخار است.‌ همچنین به همکارانم در شرکت ایدهپژوهان اسپادانا و همکارانم در دانشکده مهندسی کامپیوتر دانشگاه اصفهان افتخار میکنم. رویداد دانش‌آموزی کنفرانسهجدهمین کنفرانس بین‌المللی انجمن رمز ایران برای دانش‌آموزان علاقه‌مند به حوزه امنیت و رمزنگاری، دو مرحله کارگاه آموزشی به همراه مسابقه دانش‌آموزی فتح پرچم برگزار خواهد کرد. در این رویداد مهیج، دانش‌آموزان ابتدا با مفاهیم حوزه امنیت و رمزنگاری آشنا می شوند و سپس با یادگیری مهارت‌های برنامه‌نویسی و رمزنگاری برای فتح پرچم در قالب تیم‌های سه‌نفره به رقابت با یکدیگر می‌پردازند. شایان ذکر است که تمامی مراحل این رویداد به‌صورت مجازی و برای دانش‌آموزان پایه‌های نهم، دهم و یازدهم دبیرستان‌های سراسر کشور در نظر گرفته شده است.

تاریخ‌های مهم

مهلت ثبتنام در کنفرانس:
ساعت 23:59 ،1400/6/7

مهلت ثبتنام در کارگاههای آموزشی:
ساعت 14:00 ، 1400/6/7

فراخوان پاییزه:
مهلت ارسال مقالات
: 1399/10/10
اعلام نتایج داوری : 1399/11/7

فراخوان بهاره:
مهلت ارسال مقالات
: 1400/3/22
                         1400/4/1
                         1400/4/5
اعلام نتایج داوری : 1400/5/2
                       1400/5/12

برگزاری کنفرانس : 1400/6/10
 

 

فایل‌های مورد نیاز

نمونه پاورپوینت فارسی
   
نمونه پاورپوینت انگلیسی
   
نمونه ورد فارسی
   
نمونه لاتک فارسی
   
نمونه ورد انگلیسی
   
نمونه لاتک انگلیسی

پوستر همایش

© کلیه حقوق این وب سایت محفوظ می باشد .
طراحی و پیاده سازی شده توسط : همایش نگار ( ویرایش 10.0.4)