این رویداد خاتمه یافته است و اطلاعات موجود در این سایت صرفا جنبه آرشیو دارد

:: راهنمای تدوین و ارسال مقاله


جهت ارسال مقالات فارسی و انگليسی به نکات ذيل توجه فرماييد:

 

  • ارسال مقاله به کنفرانس از طریق سامانه EDAS می باشد که پیوند آن در انتهای این متن قرار داده شده است. ابتدا باید در آن ثبتنام و لاگین نموده سپس نسبت به ارسال مقاله اقدام نمایید.

 

  • مقالات حداکثر در ۶ صفحه تهيه شود. صفحات اضافي (تا سقف ۲ صفحه) به ازای هر صفحه 600000 ريال پس از پذيرش جهت چاپ شارژ می‌‌شود.

 

  • طبق مصوبه کميته دائمی کنفرانس، جهت جلوگيری از ارسال مقالات بدون کيفيت که ممکن است مقالات رد شده از سایر کنفرانس­ها باشند، نويسندگان بايد جهت ارسال و هزينه حق داوری مقاله مبلغ 1000000 ریال پرداخت کنند. در صورتي که مقاله در کنفرانس پذيرفته شود، اين مبلغ عيناً از وجه ثبت نام نهايی کسر خواهد شد و در نتيجه بار مالی جديدی براي نويسندگان مقالاتی که پذيرفته می‌شوند ايجاد نمی‌کند. در صورتی که مقاله رد شود، اين وجه به هيچ عنوان مسترد نخواهد شد. بدين ترتيب، نويسندگانی که مقالات آنها بررسی و رد شده نيز در هزينه‌های کنفرانس مشارکت کرده‌اند.

 

  • در صورتی که نويسندگان مقالات رد شده بخواهند بعداً به عنوان شرکت‌کننده عادی در کنفرانس ثبت‌نام کنند، باز هم اين مبلغ از ثبت‌نام نهايی آنها کسر خواهد شد.
     
  • مقالات ارسالی باید از قالبهای ارائه مقاله مشخص شده (Word یا LaTeX) در ستون سمت راست صفحه اصلی وبگاه کنفرانس پیروی کند. همانگونه که در قبل بیان شد، پژوهشگران محترم جهت ارسال مقاله از طریق وبگاه EDAS  به آدرسhttps://edas.info/newPaper.php?c=27886  اقدام نمایند.

رویداد دانش‌آموزی کنفرانسهجدهمین کنفرانس بین‌المللی انجمن رمز ایران برای دانش‌آموزان علاقه‌مند به حوزه امنیت و رمزنگاری، دو مرحله کارگاه آموزشی به همراه مسابقه دانش‌آموزی فتح پرچم برگزار خواهد کرد. در این رویداد مهیج، دانش‌آموزان ابتدا با مفاهیم حوزه امنیت و رمزنگاری آشنا می شوند و سپس با یادگیری مهارت‌های برنامه‌نویسی و رمزنگاری برای فتح پرچم در قالب تیم‌های سه‌نفره به رقابت با یکدیگر می‌پردازند. شایان ذکر است که تمامی مراحل این رویداد به‌صورت مجازی و برای دانش‌آموزان پایه‌های نهم، دهم و یازدهم دبیرستان‌های سراسر کشور در نظر گرفته شده است.

تاریخ‌های مهم

مهلت ثبتنام در کنفرانس:
ساعت 23:59 ،1400/6/7

مهلت ثبتنام در کارگاههای آموزشی:
ساعت 14:00 ، 1400/6/7

فراخوان پاییزه:
مهلت ارسال مقالات
: 1399/10/10
اعلام نتایج داوری : 1399/11/7

فراخوان بهاره:
مهلت ارسال مقالات
: 1400/3/22
                         1400/4/1
                         1400/4/5
اعلام نتایج داوری : 1400/5/2
                       1400/5/12

برگزاری کنفرانس : 1400/6/10
 

 

فایل‌های مورد نیاز

نمونه پاورپوینت فارسی
   
نمونه پاورپوینت انگلیسی
   
نمونه ورد فارسی
   
نمونه لاتک فارسی
   
نمونه ورد انگلیسی
   
نمونه لاتک انگلیسی

پوستر همایش

© کلیه حقوق این وب سایت محفوظ می باشد .
طراحی و پیاده سازی شده توسط : همایش نگار ( ویرایش 10.0.4)