این رویداد خاتمه یافته است و اطلاعات موجود در این سایت صرفا جنبه آرشیو دارد

:: راهنمای ثبت نام و تکمیل غرفه


شرایط خاص کشور به دلیل شیوع بیماری کرونا، امکان برپایی نمایشگاه صنعت افتا که در اغلب سالها به موازات کنفرانسهای سالانه انجمن رمز ایران به صورت حضوری برگزار میشدند را با محدودیتهای بسیار جدی روبرو کرده است، به طوری که امکان این کار عملاً در حال حاضر وجود ندارد.
از اینرو در نظر بوده است که با استفاده از یک زیرساخت نرمافزاری مناسب، موجبات برگزاری نمایشگاه مجازی صنعت افتا برای معرفی دستاوردهای شرکتهای عضو حقوقی انجمن به نحو ممکن فراهم شود. 

اینک با کمال مسرت به آگاهی میرساند که بر اساس تفاهمنامه همکاری میان انجمن رمز ایران و شرکت توسعه راهکارهای هوشمند آپادانا وابسته به مرکز آپای دانشگاه قم، شرایط برگزاری نمایشگاه جنبی هجدهمین کنفرانس سالانه این انجمن به صورت مجازی فراهم شده است. 

از اعضای حقوقی انجمن رمز ایران درخواست میشود با مطالعه راهنماهای برگزاری و برپایی غرفههای این نمایشگاه، و با مشارکت خود در این امر، ما را در برپایی هر چه بهتر و سودمندتر این نمایشگاه یاری فرمایند.
قابل ذکر است این نمایشگاه به مدت یکسال دایر خواهد بود و اعضای حقوقی انجمن، و سایر شرکتهای فعال و واجد شرایط عضویت حقوقی در انجمن رمز ایران میتوانند در طول این مدت نسبت به تکمیل یا توسعه غرفه و ارائه محصولات و خدمات جدید خود در این نمایشگاه اقدام نمایند.

منتظر همکاری و حضور ارزشمند اعضای حقوقی محترم انجمن در این نمایشگاه هستیم.

فایل راهنمای ثبت نام و تکمیل غرفه در نمایشگاه مجازی IRANSec

فایل راهنمای برگزاری مجازی نمایشگاه IRANSec

رویداد دانش‌آموزی کنفرانسهجدهمین کنفرانس بین‌المللی انجمن رمز ایران برای دانش‌آموزان علاقه‌مند به حوزه امنیت و رمزنگاری، دو مرحله کارگاه آموزشی به همراه مسابقه دانش‌آموزی فتح پرچم برگزار خواهد کرد. در این رویداد مهیج، دانش‌آموزان ابتدا با مفاهیم حوزه امنیت و رمزنگاری آشنا می شوند و سپس با یادگیری مهارت‌های برنامه‌نویسی و رمزنگاری برای فتح پرچم در قالب تیم‌های سه‌نفره به رقابت با یکدیگر می‌پردازند. شایان ذکر است که تمامی مراحل این رویداد به‌صورت مجازی و برای دانش‌آموزان پایه‌های نهم، دهم و یازدهم دبیرستان‌های سراسر کشور در نظر گرفته شده است.

تاریخ‌های مهم

مهلت ثبتنام در کنفرانس:
ساعت 23:59 ،1400/6/7

مهلت ثبتنام در کارگاههای آموزشی:
ساعت 14:00 ، 1400/6/7

فراخوان پاییزه:
مهلت ارسال مقالات
: 1399/10/10
اعلام نتایج داوری : 1399/11/7

فراخوان بهاره:
مهلت ارسال مقالات
: 1400/3/22
                         1400/4/1
                         1400/4/5
اعلام نتایج داوری : 1400/5/2
                       1400/5/12

برگزاری کنفرانس : 1400/6/10
 

 

فایل‌های مورد نیاز

نمونه پاورپوینت فارسی
   
نمونه پاورپوینت انگلیسی
   
نمونه ورد فارسی
   
نمونه لاتک فارسی
   
نمونه ورد انگلیسی
   
نمونه لاتک انگلیسی

پوستر همایش

© کلیه حقوق این وب سایت محفوظ می باشد .
طراحی و پیاده سازی شده توسط : همایش نگار ( ویرایش 10.0.4)