این رویداد خاتمه یافته است و اطلاعات موجود در این سایت صرفا جنبه آرشیو دارد
ردیف پرسش پاسخ
1ارسال مقاله به هجدهمین کنفرانس بین‌المللی انجمن رمز ایران چگونه است؟از طریق "راهنمای تدوین و ارسال مقاله" می‌توانید راهنمای کامل چگونگی آن را مشاهده کنید.
2مقالات ارسالی به کنفرانس حداکثر چند صفحه می توانند باشند؟مقالات بایستی حداکثر در ۶ صفحه تهيه شود و درصورت صفحات اضافي (تا سقف ۲ صفحه ) به ازاي هر صفحه 600000 ريال پس از پذيرش جهت چاپ شارژ مي­ شود. بنابراین هر مقاله می تواند نهایتاً 8 صفحه باشد.
3قالب های ارائه مقاله چگونه است ؟مقالات ارسالی باید از قالب های ارائه مقاله مشخص شده کنفرانس (Word یا LaTeX)  پیروی کند. این قالب های ارائه مقاله، در ستون سمت راست آرشیو شده است. همچنین می توانید از قسمت منوی بالای سایت کنفرانس -> "اطلاع رسانی" -> "فایل ها" ، فرمت قالب های مقاله مورد نظر خود را به صورت Word یا LaTeX بیابید.
4سامانه EDAS چیست و آیا با وب‌گاه کنفرانس یکپارچه هستند؟این سامانه جهت فرآیند داوری مقالات می باشد و مجزای از وب‌گاه کنفرانس هست، یعنی برای هر کدام باید حساب کاربری جدا ایجاد شود. در صورت مشکل در روند ثبت نام و وارد کردن اطلاعات در این سامانه می توانید با دبیرخانه کنفرانس تماس بگیرید.

رویداد دانش‌آموزی کنفرانسهجدهمین کنفرانس بین‌المللی انجمن رمز ایران برای دانش‌آموزان علاقه‌مند به حوزه امنیت و رمزنگاری، دو مرحله کارگاه آموزشی به همراه مسابقه دانش‌آموزی فتح پرچم برگزار خواهد کرد. در این رویداد مهیج، دانش‌آموزان ابتدا با مفاهیم حوزه امنیت و رمزنگاری آشنا می شوند و سپس با یادگیری مهارت‌های برنامه‌نویسی و رمزنگاری برای فتح پرچم در قالب تیم‌های سه‌نفره به رقابت با یکدیگر می‌پردازند. شایان ذکر است که تمامی مراحل این رویداد به‌صورت مجازی و برای دانش‌آموزان پایه‌های نهم، دهم و یازدهم دبیرستان‌های سراسر کشور در نظر گرفته شده است.

تاریخ‌های مهم

مهلت ثبتنام در کنفرانس:
ساعت 23:59 ،1400/6/7

مهلت ثبتنام در کارگاههای آموزشی:
ساعت 14:00 ، 1400/6/7

فراخوان پاییزه:
مهلت ارسال مقالات
: 1399/10/10
اعلام نتایج داوری : 1399/11/7

فراخوان بهاره:
مهلت ارسال مقالات
: 1400/3/22
                         1400/4/1
                         1400/4/5
اعلام نتایج داوری : 1400/5/2
                       1400/5/12

برگزاری کنفرانس : 1400/6/10
 

 

فایل‌های مورد نیاز

نمونه پاورپوینت فارسی
   
نمونه پاورپوینت انگلیسی
   
نمونه ورد فارسی
   
نمونه لاتک فارسی
   
نمونه ورد انگلیسی
   
نمونه لاتک انگلیسی

پوستر همایش

© کلیه حقوق این وب سایت محفوظ می باشد .
طراحی و پیاده سازی شده توسط : همایش نگار ( ویرایش 10.0.4)